У Запоріжжі стріляли в екс-керівника УБОЗ

25-03-16 15:16
Лівий берег

Сьогодні вранці в Запоріжжі було скоєно замах на колишнього заступника начальника УБОЗ області та керівника запорізького УБЕЗ Миколу Кулітку. Про це повідомляє місцевий сайт 061.ua.

У потерпілого шість кульових поранень, два з яких - у голову. Кулітку прооперували, і він перебуває в реанімації 5-ї міськлікарні.

Згодом в інтернеті з'явилися фотографії з місця замаху (район перехрестя Лермонтова і Набережної). Знімки були опубліковані в групі "Helper Запоріжжя" у Фейсбуці.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:52Протягли обличчям по підлозі і залишили помирати: жахливі подробиці вбивства на АЗС в Жмеринці
23:41У Білій Церкві матір спалила живцем власного сина, коли він спав
23:26Педофіл з Вінниці зґвалтував 12-річну дівчинку, яку методично схиляв до сексу в мережі
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО