У Житомирській області через плиту згорів будинок: загинула пенсіонерка (фото)

У Чуднівському районі Житомирської області 24 жовтня загорівся будинок. У пожежі загинула жінка 1932 року народження. Про це повідомляють рятувальники.

Пожежу першими помітили місцеві юнаки, які йшли додому. Вогнем була охоплена покрівля, перекриття дерев’яного будинку, обкладеного цеглою та приміщення зсередини.

Хлопці намагалися допомогти, вибили двері, але через сильне задимлення не змогли потрапити до приміщення. Тоді вони викликали рятувальників.

Під час гасіння пожежі в коридорі на підлозі вогнеборці виявили тіло загиблої 88-річної власниці оселі. Жінка мешкала у будинку сама. Але це не перша пожежа в її будинку.

Рятувальники з’ясували, що загорілася в кімнаті плита на твердому паливі (плита для приготування їжі й одночасно для обігріву приміщення). Рятувальники поясняють, що вогонь швидко поширився будинком по дерев’яних конструкціях.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:22Сварились через майно: киянин замовив вбивство тещі за $5 тисяч
20:11На Тернопільщині заживо згорів 6-річний хлопчик
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО