У Житомирській області на пішохода скоїли наїзд одразу дві автівки

На 215-му кілометрі автодороги «Київ – Чоп» поблизу села Броники на Житомирщині напередодні вночі, о 02:40, пішохода збили відразу два автомобілі, повідомила у п’ятницю, 5 серпня, прес-служба ГУ Нацполіції в Житомирській області.

«Попередньо встановлено, що водій автомобіля “Volkswagen Passat”, 41-річний житель Тернопільської області, рухаючись в напрямку Києва, здійснив наїзд на пішохода, який перетинав проїзну частину. Після цього 52-річний житель Рівненської області, керуючи вантажним автомобілем “Renault Premium”, повторно скоїв наїзд на цього пішохода», – йдеться у повідомленні.

Чоловік від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці. Усі обставини ДТП з’ясовуються у рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Також триває встановлення особи загиблого.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:5577-річний педофіл з Дніпра ґвалтував двох дівчат 7 та 8 років
20:00У Києві в озері потонув 15-річний підліток
20:55Відлік йшов на хвилини: на Київщині лікар не надав допомогу 3-річному хлопчику, який випив хімічний засіб
20:38Матір за $1000 продала 11-річного сина та 5-річну доньку для жебракування
17:00Хмельницький бізнесмен сам себе замовив, щоб позбутися партнера по бізнесу (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО