Уболівальник збірної Північної Ірландії загинув у Ніцці

13-06-16 17:15
BBC

У ніч проти понеділка в Ніцці (Франція), де напередодні відбувся матч чемпіонату Європи з футболу, загинув уболівальник збірної Північної Ірландії.

Інцидент стався через кілька годин після фінального свистка в грі, де Північна Ірландія програла Польщі, пише BBC.

Молодий чоловік зірвався з поруччя й упав із 8-метрової висоти на кам'янистий пляж. У поліції зазначили, що смерть була нещасним випадком.

Нагадаємо, збірна Північної Ірландії в неділю зазнала поразки від Польщі з рахунком 0:1. Північні ірландці вперше пробилися на чемпіонат Європи. Вони грають в одній групі з Україною.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО