Україна різко впала в рейтингу переможців Євробачення-2020

Після другого півфіналу національного відбору на Євробачення-2020 року, за підсумками якого в фінал потрапили Thorchi, Khayat і Девід Аксельрод, Україна опустилася на 19 місце в рейтингу букмекерів.

Зазначимо, що ще деякий час назад країна була на 12 сходинці.

Перші рядки в рейтингу займають Італія, Швеція і Росія, Норвегія та Австралія.

Нагадаємо, фінал національного відбору на Євробачення відбудеться 22 лютого, де дізнаємся представника України на пісенний конкурс.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО