Україні доведеться пояснювати інсценування вбивства Бабченка, – голова МЗС Бельгії

31-05-18 12:05
Канал 112

Глава МЗС Бельгії Дідьє Рейндерс заявив, що Україні доведеться пояснювати інсценування СБУ вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка. Про це Рейндерс повідомив в ефірі каналу TV5Monde.

"Україні доведеться пояснювати постановку вбивства російського журналіста", – зазначив Дідьє Рейндерс.

Він додав, що не можна боротися з фейковими новинами за допомогою інших фейкових новин.

Нагадаємо, 29 травня повідомлялося, що в Києві вбили Аркадія Бабченка. Його нібито застрелили на порозі власної квартири. Українська поліція висунула версію про те, що вбивство журналіста пов'язане з його професійною діяльністю. Також були заяви про російський слід.

Наступного дня глава СБУ Василь Грицак повідомив, що Аркадій Бабченко живий, проте його вбивство замовляли російські спецслужби. Крім того, організатор злочину говорив про необхідність усунення до 30 осіб на території України.

Президент України Петро Порошенко заявив, що знав про інсценування вбивства. У той же час в ОБСЄ засудили поширення українськими силовиками неправдивої інформації щодо смерті журналіста.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
11:00Виліз на перила, щось кричав і зірвався: у Львові в ТРЦ 20-річний юнак впав з 3 поверху (фото)
19:00Тіло 11-річного хлопчика, якого зарізали, знайшли у Шептицькому просто неба
15:36Вистрибнув порізаним, щоб вижити, але зірвався з 11 поверху: подробиці кривавої драми на Оболоні в Києві (відео)
16:30Погрожували вбити, змусили цілувати кросівки дівчини: у Польщі побили 14-річного українця (фото)
14:11У Києві чоловік випав з вікна 11 поверху і розбився на смерть

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО