Вражає: українка з найбільшими вилицями у світі показала якою була до операцій (фото)

Власниця найбільших вилиць у світі Анастасія Покрещук показала архівне фото.

У своєму Instagram зірка опублікувала фотографію, на якій їй лише 16 років. На знімку майбутню знаменитість майже не впізнати. Тоді вона ще не робила пластичних операцій і не фарбувала волосся яскравими фарбами.

До слова, Анастасія порівняла, як вона виглядала тоді й зараз. Настю зовсім не впізнати. На другому фото у неї вже зроблені вилиці та накачені губи. Також у зірки змінилася форма підборіддя.

До речі, навіть фанати Насті зізналися, що не впізнали її на фото, де їй 16 років.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО