Українська армія готова до введення воєнного стану, - Міноборони

27-04-17 11:12
УНН

Збройні сили України готові до виконання військових завдань, якщо буде введено воєнний стан. Про це сьогодні сказав заступник міністра оборони України Ігор Павловський під час Українського форуму з оборони та безпеки.

«З розвитком конфлікту на Сході, якщо буде введено положення воєнного стану, Збройні сили України, підготувавши резерв, повністю спроможні виконати вимоги і керівництва держави, що стосується переведення ЗСУ і розгортання їх до повного застосування. Тут проблем великих немає», — розповів він.

Павловський зазначив, що протягом трьох років відпрацьована структура переведення ЗСУ на функціонування у режимі воєнного стану.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Зв’язані руки, а на голові – пакет: на Буковині свекор задушив 21-річну невістку і закопав тіло на городі
15:00В автотрощі з вантажівкою "Нової пошти" біля Львова загинули жінка та її 14-річний син (фото)
11:00Виліз на перила, щось кричав і зірвався: у Львові в ТРЦ 20-річний юнак впав з 3 поверху (фото)
19:00Тіло 11-річного хлопчика, якого зарізали, знайшли у Шептицькому просто неба
15:36Вистрибнув порізаним, щоб вижити, але зірвався з 11 поверху: подробиці кривавої драми на Оболоні в Києві (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО