Українські бійці розповіли про те, що насправді відбувається у зоні АТО

15-02-16 23:01
Канал 24

Українці бійці зізнаються, що про мінські домовленості бойовики не чули – вони і надалі обстрілюють позиції сил АТО. А також кажуть, що обіцяні "бойові тисячі" від Порошенка так і залишилися обіцянками.

Із бійцями на передовій спілкувався кореспондент 24 каналу. За його словами, обстріли починають звечора і тривають майже всю ніч. Бійці пояснюють, що це зумовлено тим, що таким чином ніхто не може підтвердити застосування забороненої зброї, адже просто нікому це зафіксувати.

Також бійці кажуть, що обіцяна "бойова тисяча" від Порошенка не доходить до бійців. Хоча наприкінці січня Президент обіцяв, що кожен боєць за один день на фронті буде отримувати тисячу гривень.

А поки спостерігається умовна тиша через погодні умови, українські бійці укріплюють свої позиції та бункери. Також не втрачають жодної можливості передати вітання своїм рідним та близьким, і повідомити, що вони живі та здорові.

Більше про життя на передовій – дивіться у відеосюжеті.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька
18:36У Павлограді чоловік взяв у заручники жінку та вимагав привезти кума (відео)
17:38Жах на Київщині: чоловік перерізав горло неповнолітній дівчині, коли та спала у своєму ліжку
16:18На Хмельниччині далекобійник намагався зґвалтувати 13-річну дівчинку
23:5577-річний педофіл з Дніпра ґвалтував двох дівчат 7 та 8 років

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО