Український чемпіон з боксу влаштував розборки з поліцією через карантин (відео)

Чемпіон України з тайського боксу Павло Бусько в Тернополі порушив правила карантину через коронавірус та був затриманий правоохоронцями. Причому без конфлікту і застосування фізичної сили не обійшлося.

Інцидент стався ввечері біля магазину, куди спортсмен вирушив за покупками, не надівши при цьому захисну маску. До Павла після виходу з маркету підійшов патруль... і почалися розборки.

Як видно на кадрах, поліцейський просить чемпіона пред'явити документ, що підтверджує особу. Павло паспорт не показує і доводить, що "копи" не мають права його затримувати та порушують Конституцію.

Разом зі спортсменом була дівчина, яка заступається за Буська.

В певний момент поліцейський різко хапає Павла за руку і тягне в бік дороги. Але у чемпіона з тайського боксу в плани таке, очевидно, не входило - Бусько став вириватися. Після опору при затриманні спортсмена просто поклали на асфальт. Далі зйомка відео обривається.

"Наша поліція нас береже! Суцільне розчарування новою поліцією! Соромно мені за їх поведінку та за зневагу до вищого закону України - Конституції! Друзі, не будьте байдужі, поширюйте відео, я переживаю за нашу безпеку, коли нас захищає така поліція", - підписав Павло ролик.

Також стало відомо, що він поскаржився на "копів" на тій підставі, що карантинні заборони мають рекомендаційний характер.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО