Українців штрафуватимуть за ухилення від мобілізації

Порушення правил військового обліку для громадян, які перебувають у військовому резерві, буде каратися штрафами. Про це йдеться в законопроєкті, внесеному на розгляд Верховної Ради президентом Володимиром Зеленським.

Військовослужбовців запасу, які не стануть на облік в місцевому військкоматі або не повідомлять туди про зміну місця проживання і роботи - штрафуватимуть на 510-850 грн, за повторне порушення - на 850-1700 грн.

Штрафи за неприбуття на місце збору для мобілізаційної підготовки складуть 1700-3400 грн для звичайних громадян і 3400-5100 грн - для посадових осіб. При повторному порушенні 3400-5100 грн і 5100-8500 грн відповідно.

За умисне псування або втрату військово-облікової карти або військового квитка пропонується штрафувати на 510-850 грн, при повторних випадках на 850-1700 грн.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його
17:58На Миколаївщині позашляховик злетів з моста у водойму і потонув: у авто було 5 дітей (фото)
21:24Зняла на відео: на Вінниччині 82-річний педофіл зґвалтував 10-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО