Українцям з 24 березня заборонили виїзд за кордон

З вівторка, 24 березня, громадянам України буде заборонено залишати межі країни в туристичних цілях.

Про це на своєму Telegram-каналі повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. За його словами, відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду.

Згідно з ним, діяльність усіх аеропортів, окрім Борисполя, – буде припинена. Це стосується лише пасажирських перевезень. Виняток становлять заходи державної необхідності за окремими наказами відповідних міністерств.

"Ми розуміємо, що рішення непопулярне та незручне. Але ми бачимо, що темпи поширення коронавірусу зростають. Тому маємо посилювати обмежувальні заходи", – написав Шмигаль.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його
17:58На Миколаївщині позашляховик злетів з моста у водойму і потонув: у авто було 5 дітей (фото)
21:24Зняла на відео: на Вінниччині 82-річний педофіл зґвалтував 10-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО