Україну "атакують" заморозки і дощі

У найближчі дві-три ночі існує висока ймовірність заморозків в північних, західних, центральних областях і на північному сході України. Про це в Facebook написала синоптик Наталка Діденко.

"21 травня в Україні буде переважати волога повітряна маса, періодичні дощі, хмарність, яких буде більше в центральних областях. Вітер північно-західний, 5-12 м/с, на заході і півночі з сильними поривами. Температура повітря найближчої ночі - низька, +2 +7 градусів, на півдні +7 +13 градусів ", - йдеться в повідомленні.

Вдень очікується від 12 до 18 градусів з позначкою "плюс", на півдні місцями до 20 градусів тепла.

"У Києві 21-го травня вночі буде ясно, сухо, завтра вдень - періодично дощ. Температура повітря найближчої ночі +4 +7 градусів, в околицях столиці є ймовірність невеликих заморозків, завтра вдень +14 градусів", - додала Діденко.

За її прогнозами, найближчим часом ночі в Україні будуть холодними, а дні - прохолодними. Потепління, хоча і невелике, прийде аж на наступному тижні.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО