Україну накриє аномальна спека

Український синоптик Наталка Діденко дала прогноз погоди на середу, 29 квітня, в Україні буде тепло, але падатиме дощ. Про це синоптик повідомила у Facebook.

Температура повітря 29-го квітня у Києві протягом дня становитиме +22+24 градуси, вночі очікується +8+10 градусів.

У західних областях атмосферний фронт зумовить дощі та грози. Вже запахне трохи літніми атмосферними процесами. Опади можуть зачепити ще Вінниччину.

Проте більшість областей України лежатимуть у зоні підвищеного атмосферного тиску, тому суттєві опади малоймовірні.

Вітер повсюди переважно південно-західний, помірний, у східній частині, на півдні та у більшості центральних областей можливі штормові пориви.

Температура повітря найвищою очікується у західних, північних областях та в більшості центральних - вдень +18+24 градуси.

А ось на сході та, що поза метеорологічною традицією, на Півдні України, повітря очікується свіжішим, +14+19 градусів.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
22:32На Одещині мати та співмешканець, які сховали тіло немовляти у морозилці, просять пом’якшити вирок
22:28На Вінниччині багатодітний батько зґвалтував 17-річну доньку
19:00На Полтавщині матір вчиняла сексуальне насильство над 6-річною донькою та виготовляла порно
15:40У Києві померла 8-річна дівчинка, якій неправильно встановили діагноз
15:10В Одесі 10-річна дівчинка провалилася під тротуарну плитку і впала в 4-метрову яму (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО