Уже вбили шістьох українців: на Донбас зайшла нова група головорізів

28-02-18 09:34
Обозреватель

На тимчасово окуповані території сходу України заїхали снайпери із Сербії, які вже вбили щонайменше шістьох українських військових.

Про це у своєму Facebook повідомив благодійний фонд допомоги армії "Повернись живим", посилаючись на джерело серед українських розвідників.

"На передову заїхали нові найманці окупантів. За даними українських розвідників, в районі Бахмутської траси працюють снайпери із Сербії. Є також інформація, що на їх руках вже є кров наших військових", - йдеться у повідомленні.

Група сербських снайперів воює в районі 31-го блокпосту ЗСУ, зазначив співрозмовник.

"Вони заїхали пару тижнів тому. Маємо інформацію, що це саме серби. У грудні минулого року ця ж група вже працювала у Донецькій та Луганській областях", - розповів він.

За словами військового, на совісті найманців із Сербії тільки у Донецькій області можуть бути життя шістьох солдатів України.

"Не можу розкривати подробиці, але найманці вже відповідають і будуть далі відповідати за пролиття крові на нашій землі", - підсумував розвідник.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО