В Афганістані під час вибуху автомобіля загинули 15 людей (відео)

В Афганістані в східній провінції Нангархар вибухнув замінований автомобіль поблизу резиденції губернатора округу Ганіхіл. Загинули 15 осіб, а поранення отримали понад 30. Про це повідомляють "Надзвичайні новини" з посиланням на TOLO News.

За словами представника губернатора провінції, вибух влаштували бойовики, які мали намір потрапити в резиденцію губернатора округу, але їх ліквідували сили безпеки.

Крім того, член ради провінції Нангахар Обайдулла Шінварі додав, що мінімум вісім із загиблих в результаті вибуху - мирні жителі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО