В Австралії акули з'їли чемпіона з футболу (фото)

Австралійський футболіст, який виступає за американську студентську команду "Гастінг Бронкос", Ерік Бірігітті загинув, проводячи з друзями відпустку у себе на батьківщині в Австралії.

Як повідомляє The Sun, 21-річний футболіст прогулювався по скелястому берегу, але несподівано послизнувся і зірвався в океан. Його практично відразу ж понесло течією далеко від берега. Друзі гравця зробили спроби його врятувати, але їхні дії виявилися безрезультатними. На місце події були викликані поліція і рятувальні служби. Лише вночі того ж дня були знайдені останки футболіста. За попередньою інформацією, у відкритому морі на Бірігітті напали акули і з'їли його. Чи був він живий на той момент, не повідомляється.

"Гастінг Бронкос" вже висловив співчуття родині футболіста. У складі свого клубу він вигравав американську студентську лігу.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його
17:58На Миколаївщині позашляховик злетів з моста у водойму і потонув: у авто було 5 дітей (фото)
21:24Зняла на відео: на Вінниччині 82-річний педофіл зґвалтував 10-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО