В Донецьку серйозні проблеми: жителі в паніці

30-10-15 23:01
ICTV

Жителі окупованого Донецька повідомляють, що в їхніх будинках стало пропадати опалення та гаряча вода. У чому причина - наразі невідомо.

Як повідомили у "мерії" міста, з понад 500 котелень нині зупинені з різних причин 275.

"Люди, що, знову тиск газу впав? Гарячої води немає. Батареї охололи", "І в нас теж вже холодні", "У Ворошиловському районі прийшов наказ терміново зупиняти всі котельні", "Газ є - тепла і води немає, котельні стоять всі", - пишуть донеччани в соцмережах.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО