В Іраку розстріляли машину з журналістами

В Іраку застрелили кореспондента Ахмеда Абдула Самада і оператора Сафаа Галі, які працювали на телеканалі Dilja. Про це повідомляє DailyMail.

Невідомі відкрили вогонь по автомобілі журналістів. Самад отримав вогнепальне поранення голови, а на дверцятах автомобіля були сліди від куль. Оператор отримав три кульові поранення в груди.

Посольство США в Багдаді назвало вбивство журналістів "жалюгідним і боягузливим", опублікувавши відповідне повідомлення в Twitter.

"Тривалі вбивства, викрадення людей, переслідування і залякування з боку збройних угруповань представників преси, активістів соціальних мереж і прихильників реформ в Іраку не можуть залишатися безкарними", - сказано в повідомленні.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО