В Іспанії екстрено сів пасажирський літак через українця

Літак авіакомпанії Air Europa рейсу Гран-Канарія – Мадрид екстрено приземлився в аеропорту Малаги через українця, який відмовлявся надіти маску. Як пише El Periodico, інцидент стався 6 серпня.

Громадянин України з видимими ознаками алкогольного сп'яніння не хотів виконувати інструкції екіпажу, який неодноразово просив його знаходитися в масці.

В результаті було активовано відповідний протокол і командир літака запросив посадку в аеропорту Малаги.

За даними іспанських ЗМІ, чоловік також погрожував іншим пасажирам. Повідомлення про бешкетника було направлено правоохоронним органам, які зустріли його після посадки.

Врегулювавши інцидент, літак продовжив політ до Мадриду.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО