В Іспанії вулицями рузгулює собака-лев (фото)

Жителі іспанського міста Моліна-де-Сегура масово звернулися в поліцію з повідомленнями про те, що вулицями розгулює лев. Про це пише видання UPI.

Поліцейські вистежили тварину. Однак під час затримання "лева" стало зрозуміло, що це велика кудлата собака. Тіло тварини було гладко виголене, а на голові залишалася схожа на гриву шерсть. Для більшої схожості з левом, псу на хвості вистригли "пензлик".

Уже в поліції у тварини виявили чіп і тоді зв'язалися з власником, щоб повернути втікача додому. Господар собаки зізнався, що хотів таким чином пожартувати над жителями Моліна-де-Сегура.

ЗМІ не повідомляють, яке покарання поніс господар собаки.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку
17:00У Кам'янському мати прикувала 7-річного сина до батареї: хлопчик провів на ланцюгу майже добу
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО