В Італії завалився міст через негоду (фото, відео)

У центральному італійському регіоні Лаціо через негоду сталися масштабні підтоплення. Також впав один міст, повідомила напередодні газета Сorriere della Sera.

Так, в результаті сильних злив у комуні Кастельнуово-Парана відбулися підтоплення дворів і доріг. Багато автомобілів виявилися частково затопленими.

У комуні Сан-Джорджо-а-Лірі завалився міст через місцеву річку. У деяких місцях проїзд через мости став небезпечним через високий рівень води.

Раніше повідомляли, що Венеція знову "пішла під воду".

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО