В Івано-Франківську вантажівка збила дитину: у хлопчика важкі травми

05-10-18 15:31
СЕГОДНЯ

В Івано-Франківську по вулиці Довженка водій вантажівки "ЗІЛ" скоїв наїзд на 10-річного пішохода, який переходив проїжджу частину дороги в межах нерегульованого пішохідного переходу.

"Внаслідок ДТП дитина отримала тілесні ушкодження у вигляді перелому кісток черепа, закриту черепно-мозкову травму, множинні садна верхніх і нижніх кінцівок", – повідомляють в поліції.

Водій на момент аварії був тверезим. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) УКУ. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років. Проводиться слідство.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00Задимлення на десятки кілометрів: Київ накрило димом через масштабну пожежу складів в області (відео)
22:18На Дніпропетровщині підліток згорів заживо, коли заліз на лінію електропередач​ (відео)
21:49У Києві на Дарницькому вокзалі під колеса потяга кинувся чоловік, він загинув (відео)
20:30Загадкова смерть 14-річної дівчини у Дніпрі обростає моторошними подробицями (фото)
21:00На Київщині чоловік у лісі зґвалтував 17-річну дівчину в кайданках, а потім добивав її ножем у спину та в груди

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО