В Японії вбили боса якудзи

31-05-16 12:17
Lenta.ru

Один з босів японського злочинного угруповання якудза «Кобе Ямагуті-гумі» убитий в префектурі Окаяма. Про це повідомляє у вівторок, 31 травня, телеканал NHK

За відомостями поліції, 55-річний мафіозо Тадасі Такагі застрелений на одній з парковок міста. Очевидці повідомляють про кілька гучних хлопків і невідомих на мотоциклі, які відразу покинули місце події.

Слідчі вважають, що вбивство може бути пов'язане з війною в злочинному світі — «Кобе Ямагуті-гумі» в серпні 2015 року відкололася від головної організації якудза в країні — «Ямагуті-гумі». З тих пір між ними йде конфлікт. В березні 2016 року поліція офіційно заявила, що угруповання відкрито ворогують один з одним.

Правоохоронні органи з минулого року зареєстрували 75 подій, пов'язаних з «війною банд», у восьми з них застосовувалася вогнепальна зброя. Зокрема, 12 квітня була обстріляна одна з штаб-квартир якудза.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО