У Коломиї Івано-Франківської області конфлікт між кількома людьми закінчився стріляниною
З місця події в районну лікарню забрали двох чоловік з пораненнями нижніх кінцівок, повідомляє місцевий телеканал НТК.
Їм знадобилася хірургічне втручання. Інцидент стався на бульварі Лесі Українки. За попередньою інформацією, стріляли з гладкоствольної та травматичної зброї
Коломийський відділ поліції відкрив кримінальне провадження за статтею про хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї