В маршрутці Києва спіймали нахабного злодія (фото)

У Києві в маршрутці зловили нахабного кишенькового злодія, який непомітно витягнув у хлопця мобільний телефон. Інцидент трапився у маршрутці №535 на Березняках. Про це повідомили на сторінці Київ Оперативний в Facebook. Сам очевидець розповів, як все відбувалося.

"Як маршрутка рушила, я відчув переривання музики в блютуз навушниках, поліз у кишеню за телефоном, а його немає. Я швидко зупинив маршрутку і вибіг, підозрілий, як на мене, був тільки цей чоловік. Зловивши його, пригрозив, що дам по обличчю, він почав говорити: "Малий тихо, зараз поверну", в результаті віддає телефон",- сказано в повідомленні на сторінці.

Після того, ак хлопець затримав злодія, він викликав поліцію. Її довелося чекати півтори години. З'ясувалося, що злодій 1983 року народження, його звуть Ковтун Владислав Валерійович, раніше він був судимий за крадіжку. Також у нього наркотична залежність.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його
17:58На Миколаївщині позашляховик злетів з моста у водойму і потонув: у авто було 5 дітей (фото)
21:24Зняла на відео: на Вінниччині 82-річний педофіл зґвалтував 10-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО