В Одесі бандити влаштували перестрілку з СБУ (фото, відео)

У центрі Одеси зловмисники влаштували перестрілку зі співробітниками Служби безпеки України. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Силовики прибули на виклик у ресторан міста. Там вихідці з кавказького регіону влаштували стрілянину з вогнепальної зброї. Двоє з них отримали поранення. Кулі потрапили навіть у вікна будинку, який знаходився поруч.

За даними СБУ, зловмисники перебувають в одному з організованих злочинних угруповань регіону.

За даними видання "Думська", інцидент стався в ресторані "Арарат" на Гагарінському плато. Злодії-барсеточники відкрили вогонь з травматичної зброї по силовикам. Оперативники почали відстрілюватися і поранили двох.

Злочинців затримали поліцейські, які також прибули на виклик. За їхньою версією, в ресторані сталася стрілянина між двома чоловіками. Вони намагалися втекти, але були затримані працівниками СБУ. Обидва учасники конфлікту отримали поранення.

Увага! Кадри 18+

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО