В Одесі дівчина потрапила під трамвай

09:04 до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що за адресою м. Одеса вул. Пастера трамвайний вагон здійснюючи поворот з вул. Пастера на вул. Старопортофранківська скоїв наїзд на дівчину 1991 р.н.

За допомогою крану КП "Одесміськтранс" трамвайний вагон піднято.

Пожежно-рятувальним відділенням з-під трамвайного вагону дістали дівчину.

Постраждалу бригадою швидкої медичної допомоги госпіталізовано в реанімаційне відділення міської клінічної лікарні, стан здоров'я вкрай важкий.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО