В Одесі дворічна дитина померла після падіння в басейн

28-05-20 10:40
Думская

В Одесі померла дворічна дівчинка, яка впала в басейн і була в комі понад два тижні.

"Цей випадок, коли дівчинка впала в басейн, стався 9 травня. Дівчинка померла вчора, 26 травня, в лікарні", - сказала речник поліції Любов Гордієвська.

Повідомляється, що інцидент стався в ресторані, розташованому в селі Фонтанка Одеської області. Дівчинка бігала без нагляду біля водойми і випадково впала у воду.

Її доставили в одну з лікарень міста, де за її життя весь цей час боролися у відділенні інтенсивної терапії.

Раніше повідомляли, що на Одещині 10-річний хлопчик помер від невідомого отруєння.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:22Сварились через майно: киянин замовив вбивство тещі за $5 тисяч
20:11На Тернопільщині заживо згорів 6-річний хлопчик
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО