В Одесі горіла лікарня: евакуювали 36 людей (фото)

В одеській лікарні у п’ятницю ввечері сталася пожежа. Про це повідомили у обласному управлінні ГУ ДСНС.

"14 травня о 17:20 в м. Одеса по вул. Малиновського, 61 в трьохповерховій будівлі міської лікарні № 10 на першому поверсі в маніпуляційній кімнаті виникла пожежа", - йдеться у повідомленні.

По прибуттю рятувальників встановлено загорання в процедурному кабінеті на першому поверсі триповерхової будівлі стаціонарного урологічного відділення.

До прибуття підрозділів ДСНС медичним персоналом евакуйовані на свіже повітря 36 чоловік (24 пацієнта, з яких 6 лежачих, та 12 персоналу).

О 17:39 пожежу локалізовано, а о 17:41 пожежу на площі 3 м. кв. ліквідовано. Жертв та постраждалих немає.

До гасіння було залучено 25 осіб та 6 одиниць техніки ДСНС.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО