В Одесі горів великий торговий центр: опубліковано фото з місця

Увечері в суботу, 21 березня, в місті Одесі виникла пожежа на даху торгового центру "СітіЦентр", на гасіння якої відправили 12 одиниць техніки Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Про це повідомили в прес-службі ДСНС, опублікувавши фото з місця події.

За інформацією рятувальників, займання сталося на площі 6 квадратних метрів в двоповерховій будівлі ТЦ "СітіЦентр" на вулиці Небесної сотні, 2. Протягом години пожежу було локалізовано і ліквідовано.

"Жертв і постраждалих немає. До гасіння були залучені 44 рятувальники та 12 одиниць техніки ДСНС", - сказано в повідомленні рятувальників.

За інформацією місцевих ЗМІ, займання сталося над приміщенням кінотеатру, розташованого в торговому центрі, який вже кілька днів закритий для відвідувачів через карантин.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:51На Київщині п'яний військовий розстріляв жінку та товариша по службі, ще одного тяжко поранив
21:39Дитина ледь не згоріла в пожежі, яку сама влаштувала на Вінниччині
19:00На Кіровоградщині 16-річну дівчинку намагалися зґвалтувати, а потім убили і скинули в колодязь
17:50На Чернігівщині третю добу шукають 17-річного випускника: підозрюють суїцид (відео)
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО