В Одесі на хабарі у 3000 доларів затримано керівника райвідділу Нацполіції

Співробітники Служби безпеки України на хабарі у 3 тис. доларів викрили заступницю начальника одного з районних відділів Головного управління Нацполіції в Одеській області. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Встановлено, що вона систематично вимагала неправомірну вигоду від фігурантів справ за прискорення слідства, завершення досудового розслідування в їхніх інтересах та направлення матеріалів до суду.

Підполковника поліції було затримано в центрі міста під час одержання трьох тисяч доларів хабаря. За вказану суму зловмисниця обіцяла потерпілому сприяння у справі по шахрайству - завершити слідство та скерувати матеріали до суду.

Після цього у її кабінеті було проведено обшук та виявлено майже 4 тис. доларів та п`ятнадцять виробів із золота.

Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманій про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, та обрання міри запобіжного заходу.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:17Ревнивець на Вінниччині влаштував колишній страшну ДТП, коли вона відвозила 3 дітей до школи (фото)
16:2211-річна дівчинка зістрибнула з даху 17-поверхового будинку в Одесі і розбилась на смерть
19:00У Києві педофіл-гей напоїв горілкою до безпорадного стану двох підлітків і зґвалтував
18:21Людині відірвало голову, інша висить на паркані: у Києві авто влетіло в підземку і розчавило багато пішоходів (відео)
16:57У Дніпрі жінка викинулась з даху будинку і розбилась на смерть (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО