В Одесі на пляжі втопився чоловік: медики їхали занадто довго

24-05-18 13:59
СЕГОДНЯ

Вчора, 23 травня, вдень, на одному з пляжів Одеси втопився чоловік. Трагедія сталася між 10 і 11 станціями великого Фонтану.

Рятувальники дістали постраждалого з води і надали першу медичну допомогу. Паралельно з рятувальними діями відпочиваючі на пляжі люди намагалися викликати швидку допомогу. Як повідомляє Odessa.net.ua, протягом п'яти хвилин було неможливо додзвонитися. Потім оператор все ж прийняв дзвінок. Медики прибули на місце події через 20 хвилин. Але лікарі вже констатували смерть чоловіка.

Напередодні на Миколаївщині водна стихія забрала життя 15-річного хлопця. Підліток пішов рибалити на затоплений гранітний кар'єр близько Саковської скелі в районі села Бузьке Арбузинського району. Хлопчик довго не повертався, тому батьки викликали рятувальників. Ті і виявили тіло дитини у воді за чотири метри від берега.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
22:28Троє ґвалтівників 14-річної дівчинки на Закарпатті - брати Гафинці й Траньович - захищаються в апеляції вдруге
21:47На Рівненщині потонув 3-річний хлопчик, його 5-річного брата досі шукають
16:44Еволюція українського спорту: як Григорій Козловський та Олександр Свіщов формують покоління переможців
21:00У Києві підлітки зґвалтували кішку фалоімітатором, зняли це на відео та видали в мережу
20:09На Черкащині мстивий чоловік підпалив будинок та два авто колишньої дружини (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО