В Одесі підірвали автомобіль

12-08-16 09:36
Думская

Сьогодні близько 05:10 в чергову частину поліції надійшло повідомлення про вибух, який стався в районі Тираспольського шосе.

Про це повідомили в прес-службі ГУНП.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група, вибухотехнічна служба ДСНС. В результаті вибуху був пошкоджений автомобіль марки «Фольксваген Поло», який належить громадянину 1961 року народження. Ніхто не постраждав.

Попередньо встановлено, що вибухнула граната РГД-5. Обставини встановлюються.

Вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за попередньої правової кваліфікації кримінального правопорушення за ознаками ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна).

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:23Ікспарк відкрив ПУНКТ та ЛАЗНЮ НЕЗЛАМНОСТІ для киян
13:02У Києві акушер-гінеколог вбила породілля, а немовля народилося мертвим
11:59У Львові жінка дуже жорстоко вбила безхатченка
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО