В Одесі водій знепритомнів і скоїв моторошну ДТП (фото, відео)

16-06-20 12:03
Думская

В Одесі на вулиці Корольова 15 червня водій автомобіля Toyota, якому стало зле за кермом, допустив зіткнення з автомобілем Daewo і збив двох пішоходів.

"Що зробили очевидці подій? Так вони просто спробували лінчувати водія, не розібравшись в ситуації, виступили так званими народними месниками", - повідомив місцевий житель Дмитро Ревун у Facebook.

Медики доставили в лікарню водія автомобіля Toyota і одного пішохода. Жінка, яка перебувала поруч з постраждалим пішоходом, від медичної допомоги відмовилася.

За інформацією патрульної поліції, у 48-річного водія Toyota стався інсульт, він помер у лікарні.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки
18:16У Північній Кароліні застрелили 21-річну українську біженку
17:07На Київщині "реабілітаційний центр" тримав у рабстві 58 людей (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО