В Одесі воєнкома, який звільняв від призову за гроші, винесли вирок

03-07-18 13:12
СЕГОДНЯ

Колишній співробітник Овідіопольського районного військкомату, якого затримали за підозрою в хабарництві ще навесні 2016 року, постав перед судом.

Як повідомляють в прес-службі обласного управління СБУ, його визнали винним, тепер йому належить виплатити штраф у 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 25,5 тисячі грн.

Крім того, два роки екс-співробітник військкомату не зможе обіймати посади, пов'язані з обліком або призовом громадян України на військову службу. До слова, згідно з текстом статті Кримінального кодексу, яку ставили екс-співробітнику військкомату, служителі Феміди присудили йому максимальну суму штрафу. Вирок виніс Овідіопольський районний суд.

В СБУ нагадують, що посадовець вимагав 300 доларів від військовозобов'язаного за звільнення від призову.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:0013 ударів сокирою: чоловік відрубав голову 5-річній дівчинці на Одещині
19:00Пригрозив груповим зґвалтуванням: судитимуть окупанта, який зробив страшне з 15-річною дівчинкою на Херсонщині
18:14 На Одещині троє дітей віком від 11 до 13 років провалилися під кригу: одна дитина померла
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО