В Одесі затримали зловмисника, який вбив і розчленував дачника

24-03-17 17:00
УНН

До Лиманського відділу поліції надійшло повідомлення одеситки про те, що на власній дачній ділянці садового товариства Кремидівської сільської ради в ємності для води вона виявила рештки тіла невідомого чоловіка. Про це кореспонденту УНН повідомили в прес-службі ГУНП в Одеській області.

Під час перевірки повідомлення встановлено, що частини знайденого тіла належали 42-річному мешканцю Вінницької області, який у листопаді минулого року нібито поїхав до іншої держави на заробітки.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження, передбачене ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

У вчиненні зазначеного кримінального правопорушення викрито 44-річного чоловіка, який останні кілька років мешкав разом з потерпілим на території даного садового товариства.

Зловмисника затримано та по взято під варту. Зараз він надає зізнавальні свідчення, вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу. Затриманому загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:0013 ударів сокирою: чоловік відрубав голову 5-річній дівчинці на Одещині
19:00Пригрозив груповим зґвалтуванням: судитимуть окупанта, який зробив страшне з 15-річною дівчинкою на Херсонщині
18:14 На Одещині троє дітей віком від 11 до 13 років провалилися під кригу: одна дитина померла
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО