В Одесі злочинці на машині збили 3-х поліцейських

Під час перевірки документів чоловіки намагалися втекти на автомобілі та скоїли наїзд на поліцейських. В результаті троє правоохоронців отримали тілесні ушкодження. Для зупинки транспортного засобу співробітниками поліції було застосовано пістолет травматичної дії. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції в Одеській області.

Під час проведення заходів в рамках оперативно-профілактичного відпрацювання «Мігрант» поліцейські помітили біля ринку «Привоз» чотирьох підозрілих чоловіків, які сиділи в автомобілі. Вирішивши перевірити у них документи, працівники поліції підійшли до незнайомців та пред’явили службові посвідчення. На прохання вийти з автівки, правопорушники намагалися втекти та скоїли наїзд на поліцейських. В результаті троє правоохоронців були травмовані. Їх доставили до лікарні для надання медичної допомоги.

Для зупинки транспортного засобу працівники поліції застосували травматичну зброю. Правопорушників – 29-річного одесита та трьох іноземних громадян віком від 37 до 51 року – було затримано та доставлено до Приморського відділу поліції.

Наразі вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Зловмисників затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вони перевіряються на причетність до вчинення інших правопорушень.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:0013 ударів сокирою: чоловік відрубав голову 5-річній дівчинці на Одещині
19:00Пригрозив груповим зґвалтуванням: судитимуть окупанта, який зробив страшне з 15-річною дівчинкою на Херсонщині
18:14 На Одещині троє дітей віком від 11 до 13 років провалилися під кригу: одна дитина померла
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО