В окупованому Севастополі огошують режим НС через зруйновану трасу: опубліковано відео

23-03-17 17:12
Апостроф

Окупаційна влада Севастополя вводить режим надзвичайної ситуації через великий провал, який утворився через зсув на автодорозі Сімферополь – Бахчисарай – Севастополь.

Про введення з 22 березня режиму НС повідомила прес-служба "уряду" Севастополя.

Оголошення надзвичайної ситуації пов'язують з необхідністю швидко виділити кошти на ремонт дороги, зруйнованої зсувом.

Проїзд на зруйнованій ділянці траси закритий ще з 9 березня. При цьому траса є однією з найважливіших для повідомлення на півострові, по неї їдуть усе вантажні автомобілі в Севастополь. Зараз для легкових автомобілів організували об'їзд, а вантажівки і автобуси змушені їхати іншою дорогою.

"50 років Крим годував Україну! А тепер всі продукти залишаються на півострові — засіки лопаються!", "І навіть природа проти окупантів", — коментують цю новину користувачі сайту "Крим.Реалії".

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО