В СБУ показали зрадників, які продали країну (відео)

У мережі показали відео з колишніми працівниками Служби безпеки України, які зрадили країну заради Російської Федерації.

Про це повідомляє начальник Управління взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю в СБУ Гітлянська Олена на своїй сторінці в Facebook.

Ролик розмістили в мережі до професійного свята - Дня працівників Служби безпеки України, які самовіддано протистоять агресії Російської Федерації. Його щорічно відзначають 25 березня.

Також в цей день згадали і зрадників Батьківщини, які в відповідальний для України час зрадили військову присягу і перейшли на бік ворога.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:07Чоловік кухонною сокиркою вбив 12-річного племінника, а потім покремсав його брата та матір (відео)
22:03Зґвалтував на Київщині неповнолітню, втік у Німеччину на 7 років, і лише зараз поганця екстрадували
15:10"Укрзалізниця" вже відновила рух поїздів через станцію Фастів, наслідки жахливі (відео)
23:52Протягли обличчям по підлозі і залишили помирати: жахливі подробиці вбивства на АЗС в Жмеринці
23:41У Білій Церкві матір спалила живцем власного сина, коли він спав

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО