В Україні на коронавірус захворіло більше 4 тисячі медиків

В Україні за весь час пандемії на COVID-19 захворіло 4 069 медиків та 1 530 дітей. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

"За минулу добу захворіло 406 осіб, з них 36 дітей та 69 медпрацівників. Було госпіталізовано 104 особи, зафіксовано 12 летальних випадків, при цьому одужало 179 осіб. За весь час пандемії захворіло 20 986 осіб, з них 1530 дітей та 4069 медпрацівників. Загалом одужало 7108 осіб, а летальних випадків – 617", – заявив міністр.

Він також додав, що за попередню добу здійснено 7914 досліджень методом ПЛР.

За його словами, найбільше хворих зафіксовано у Чернівецькій області – 64, Рівненській області – 49 та місті Київ – 54.

Нагадаємо, у Києві різко зросла кількість хворих на коронавірус.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО