В Україні випав перший сніг (фото)

14 жовтня в Україні випав перший сніг. На горі Піп Іван вже щосили красується білий покрив, а температура повітря в горах становить - 4 градуси морозу. Про це повідомляють "Надзвичайні новини" з посиланням на Facebook-сторінку Чорногірського пошуково-рятувального поста.

"Станом на 8:25 14.10.2020 на г. Піп Іван Чорногірський хмарно, видимість обмежена до 50 м. Вітер західний 19-20 м / с. Температура повітря -4 ° С", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що сніг випав на велике православне свято Покрову Пресвятої Богородиці. Вважається, що в цей день зустрічається осінь із зимою і з цього дня вже дійсно починає холоднішати.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО