В Україну йде 35-градусна спека: синоптики дали подробиці

25-07-18 12:38
Обозреватель

Вже починаючи з середи, 25 липня, в Україні почне підніматися температура повітря, і спека протримається, як мінімум, до початку серпня.

Так, за даними Укргідрометцентру, в четвер, 26 липня, тільки на заході України буде триматися відносна прохолода - 24-27 вдень і близько 17-18 градусів тепла вночі.

При цьому Україна все так же буде заливати дощами, правда, в Криму синоптики прогнозують суху погоду.

У той же час спека поступово почне підбиратися з півдня і сходу на північ і центру країни - 27-31 градус тепла стовпчики термометрів покажуть вдень і 18-22 вночі.

Аналогічна погода буде і в п'ятницю, 27 липня, з тією лише різницею, що в Крим знову повернуться дощі.

Але вже починаючи з суботи, 28 липня, спека почне посилюватися, при цьому сухо буде тільки на території Запорізької області.

Так, на півночі і в центрі повітря розігріється до 30-32 градусів тепла вдень, а вночі повітря охолоне на 10 градусів.

Ще спекотніше буде на сході та півдні країни: від 33 до 35 градусів вище нуля в денний час доби і 22-23 в нічний.

Точно такі ж метеоумови варто очікувати і в неділю, 29 липня, з тією лише відмінністю, що на Півдні і Сході України опадів не очікується.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО