В Україну завезли куряче м’ясо, заражене сальмонелою

В Україну з Польщі імпортували партію курячої грудки, в якій виявили сальмонелу. Шанувальників продукції просять повідомляти Держспоживслужбу, якщо такий товар виявиться в крамницях. Про це повідомляє Tenews.

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області доводить до відома, що згідно інформаційного повідомлення системи RASFF від 12.12.2019 року № 2019.4005-fur4 в охолодженій курячій грудинці, експортованій з Польщі (виробник Cedrob S.A. – PL №14023901 WE) в окремі держави-члени ЄC та України (ТОВ “ВІРТУС ТРЕЙД”, проспект Гагаріна, 112/13, м. Дніпро, Дніпропетровська область ), виявлено сальмонелу.

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області (м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 20, тел. (0352) 52-10-10) надало власні контакти для повідомлень про виявлення даного товару.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:30Дитячу порнографію знайшли в 21-річного хлопця, який разом з підлітком зґвалтував дівчину в Летичеві
18:36На Одещині катували пенсіонерів та душили до втрати свідомості їх онука заради 12 тисяч гривень
19:00У Києві педофіл вчиняв розпусні дії щодо 8-річної дівчинки у вбиральні дитячої лікарні (фото)
17:31Вибухнуло і розірвалось: двоє чоловіків трагічно загинули під час ремонту колеса на Буковині
15:00У Чернігові від удару РФ загинула працівниця аптеки з 4-річною донькою (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО