Вбивство Вороненкова свідчить про наявність у Києві агентів ФСБ - нардеп

23-03-17 13:11
Канал 112

Вбивство в центрі столиці екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова свідчить про те, що в Києві сьогодні є агенти російської ФСБ. Таку думку в коментарі "112 Україна" висловив нардеп від БПП Дмитро Білоцерківець.

"Це говорить про те, що ФСБ в Києві є, агенти ФСБ в Києві є. Російська влада використовує будь-які методи, щоб захистити свої інтереси", - заявив Білоцерківець.

Нардеп також розповів, що перші фото з місця події зробили працівники партійного штабу БПП, розташованого неподалік.

"Повідомили, що коли приїхала поліція, почали діставати документи у потерпілого. Назвали прізвище Вороненков. Вони не могли зрозуміти, хто це. Потім, виявилося, що ним виявився Денис. Відповідно, можна припустити, що загиблим є колишній депутат Держдуми, який прийняв українське громадянство. У нас партійна приймальня знаходиться буквально через дорогу. І коли пролунали постріли, помічники вийшли і відразу зробили фотографії і відіслали в нашу групу в Telegram", - зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні, 23 березня на перехресті вул. Пушкінської та бульвару Шевченка в Києві у перестрілці загинув екс-депутат Держдуми РФ Денис Вороненков. Його охоронець, який також отримав поранення, встиг поранити передбачуваного кілера. Обидва поранених перебувають під охороною під спостереженням лікарів.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку
17:00У Кам'янському мати прикувала 7-річного сина до батареї: хлопчик провів на ланцюгу майже добу
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО