Вбивство заступника начальника поліції на Київщині: з'явилися нові подробиці

У Київській області невідомий застрелив заступника Баришівського відділення поліції, завдавши йому вогнепальне поранення.

Як повідомили у відділі комунікації поліції в Київській області, інцидент стався в ніч на 5 травня, коли правоохоронець перебував поза виконанням службових обов'язків.

"Встановлено, що працівник поліції перебував в одному з кафе м.Баришівка. Коли чоловік вийшов на терасу, невідомий завдав йому кульове поранення у шию. Медики не змогли врятувати життя постраждалому", - повідомили в управлінні поліції.

Наразі проводяться оперативно-розшукові заходи щодо встановлення та затримання осіб, причетних до скоєння злочину, в області введено спеціальну операцію "Сирена".

"За фактом навмисного вбивства поліцейського відкрито кримінальне провадження за ст. 348 КК (Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця)", - зазначили правоохоронці.

Санкція статті передбачає позбавлення волі від 9 до 15 років або довічне.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:31Душив та утримував у квартирі: на Дніпропетровщині чоловік катував вагітну 16-річну співмешканку
18:00Била ногами по голові і плювала в обличчя: на Миколаївщині дівчинка влаштувала тортури однолітці
15:55У Тернополі чоловік застрелився у вбиральні ТЦК
19:00Поки всі спали: на Київщині чоловік зґвалтував 6-річну доньку свого друга
17:00На Чернігівщині 32-річна матір за гроші підкладала малу доньку під чоловіків, а ті її ґвалтували

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО