Вбивця чекав в альтанці: з'явилися нові подробиці розстрілу бізнесмена в Херсоні

25-04-18 12:36
Апостроф

Бізнесмена Ігоря Пащенка, якого застрелили увечері 24 квітня в Херсоні, вбили чотирма пострілами в спину.

Відзначається, що вбивця чекав бізнесмена в альтанці біля будинку, а на місці подій знайшли п'ять гільз від пістолета, імовірно марки "ПМ".

За фактом інциденту порушили кримінальну справу за статтею про умисне вбивство. Оголосили план "Сирена", однак, злочинця затримати не вдалося. Слідчо-оперативні заходи тривають.

Про стан охоронця, який був розстріляний разом з Пащенком, поки нічого не відомо.

Варто зауважити, що дружина вбитого називала прізвище колишнього мера Херсона Володимира Сальдо в розмові з місцевим депутатом. Раніше в місті був "домініканський" скандал, - Сальдо стверджував, що брат нині убитого Денис Пащенко запросив його на ділову зустріч в Домініканську республіку, де його катували і змусили переписати частину майна

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО