Вбивцю пенсіонерки затримали на Київщині

05-01-17 17:57
УНН

На Київщині правоохоронці затримали чоловіка, який у стані алкогольного сп'яніння вбив літню жінку. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Установлено, що 32-річний неодноразово судимий чоловік, у тому числі за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння у с. Вороньків Бориспільського району, під час сварки з 90-річною жінкою, наніс останній удари кулаком по голові, після чого потерпіла впала на підлогу. Після цього зловмисник почав душити жінку, доки вона не перестала подавати ознаки життя та затягнув тіло померлої до криниці.

Внаслідок проведених першочергових слідчих дій, у порядку ст. 208 КПК України, зловмисника затримано та повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
15:25У Харкові жінка, рятуючись від пожежі, викинулась з вікна квартири і розбилась (відео)
17:52В Ірпені чоловік побив жінку до смерті
21:59У Києві біля метро чоловік послизнувся на ожеледиці і помер: з розбитої голови витікло багато крові (фото)
21:35У Запоріжжі матір викинула доньку з 9 поверху квартири, а потім викинулась сама
17:00У Києві чоловік задушив дружину голими руками (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО