"Вчителька року" жорстоко побила третьокласника

29-01-20 18:40
Обозреватель

У гімназії №71 міста Гомеля (Білорусь) педагог, яка отримала звання "Вчителька року", побила третьокласника так, що йому накладали шви.

Батьки розповіли, що жінка неодноразово била дітей. Проте керівництво школи ніби намагається все замовчати, пише "Обозреватель".

Директорка наголосила на тому, що вчителька з великим педагогічним стажем, раніше скарг від батьків на неї не надходило. На даний момент "вчителька року" перебуває на лікарняному.

Батьки з журналістами спілкуватися бояться, тому що не хочуть, щоб їхні діти ставали жертвами цькування. Вони написали заяву, в гімназії був Слідчий комітет, проте тепер відомство справою вже не займається. Ніяку інформацію вони не захотіли повідомляти.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО