Ведучий телеканалу «Україна» переїхав в окупований Донецьк і працює в «ДНР»

09-10-15 18:10
Громадське.ТВ

Ведучий каналу «Україна» Олександр Мозговий переїхав працювати з Києва в тимчасово окупований бойовиками Донецьк. Про це пан Мозговий заявив в інтерв’ю одному з сепаратистських ресурсів «ДНР» — «Першому республіканському каналу», розповідає Громадське ТВ.

«Перебувати в атмосфері тваринної ненависті до Донбасу, до вихідців з Донбасу було складно, нестерпно — причому проявлялася ця ненависть у зовсім несподіваних дрібницях і місцях. Власне, перед тим як повернутися додому, я був у відпустці і практично місяць не виходив на вулицю», — заявив Мозговий.

Українські ЗМІ «однобоко подають інформацію і ведуть політика подвійних стандартів». За його словами, йому довелося «просувати чужі ідеї нинішньої київської влади».Нагадаємо, раніше Олександр Мозговий працював шефом-редактором інформаційної служби телеканалу «Донбас», а також співпрацював з телеканалом «Інтер».

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Побив, задушив і вчинив наругу над тілом: у Львові чоловік дико розправився із коханкою
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО